evden eve nakliyat
21 Ara 2014

Sultangazi evden eve nakliyat fiyatları

0 Yorum

İstanbul ilinde kurulan Sultangazi evden eve nakliyat piyasanın önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Birçok projeye imza atmakla beraber son teknolojileri kullanan firmamız aynı zamanda risksiz taşımacılık işlemlerini sizlere sunmaktadır.

Kurumsal olan firmamızdan ev keşfi için uzman kadromuzun gelmesinin yanı sıra oda ve eşya durumunuzun listesi çıkarılmaktadır. Ön görüşme işleminin yapılmasının ardından sizin belirlediğiniz bir tarihte ev taşıma hizmetini gerçekleştirmekteyiz.  İstanbul merkezli olarak kurulan Sultangazi evden eve nakliyat aynı zamanda üçyüzlü, esenler, Bahçelievler ve İstanbul evler gibi yakın semtlere hizmet vermektedir. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere nakliyat hizmetlerini yapan firma aynı zamanda eşya sigortasını da sizlere sunmaktadır. Sürekli sözleşmeli nakliye hizmeti sunan firmamız bunun yanında da depolama ve anlaşmalı taşımacılık işlemleri de yapmaktadır.

Müşterilerine kaliteli hizmet vermekle beraber nakliyat konusunda tecrübeli olan Sultangazi evden eve nakliyat özel filo araçları ile hizmetinize sunulmuştur. Paketleme ve ambalajlama işlemlerinden itibaren montajlama ’ya kadar hizmet sunan firmamız aynı zamanda güler yüzlü personeli ile beraber sizleri beklemektedir.

Sultangazi evden eve nakliyat fiyatları ekonomiktir ve bütçeniz düşünülerek hazırlanmaktadır. Evden eve nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir