evden eve nakliyat
16 May 2017

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

0 Yorum

Parsiyel taşımacılığın bir öteki tanımı olan parça eşya nakil, çoğunlukla ev eşyası taşımacılığı için kullanılan bir terimdir. Parsiyel taşımacılık terimi ile parça eşya taşıma gerçekte aynı anlamı ifade ederken parsiyel, çoğunlukta ambar ve kargo ürünlerinin nakliyesi için parça eşya ise ev eşyası taşımacılığı için son çağda sıkça kullanılmaktadır.
Parça eşya nakliyesi ile bir ilden öteki bir ile göndermek istediğiniz ev eşyalarınızı ekonomik fiyatlara taşıma imkânı bulabilirsiniz. Lakin bu hizmeti alırken Kurumsal kuruluşlar ile görüşmenizi ve anlaşmanızı tavsiye ederiz. Sektörde çok sayıda firma görünümlü korsan nakliyeci alıcı ile anlaştığı tarihte eşyaları teslim almakta lakin teslimat söylenilen sürede gerçekleştirilmemektedir.
Sultangazi evden eve nakliyat İstanbul ve İzmir şubeleri ile evden eve nakliyat sektöründe parça eşya taşımacılığını profesyonelce sunan tek nakliyat firmasıdır. Bizlere ulaşan müşterilerimize nakliye çözümlerinde kendilerine çözüm ortağı olmaktayız.
Amacımız yalnızca nakit kazanmak değil, alıcı memnuniyeti bizim için her zaman ön planda olmuştur. Sultangazi evden eve nakliyattan hizmet alan her müşterimiz firmamızın çalışma prensibinden aşırı memnun kalıp bizleri gerçekleşen diğer nakliye ihtiyaçlarında da tercih etmektedirler. Misyonumuz gereği ”güven kaybetmektense, nakit kaybetmeyi tercih ediyoruz.”
Sizlerde parça eşya nakliye işlemleriniz olduğunda Sultangazi evden eve Taşımacılık firması tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Özellikle yazlık, öğrenci ve özel eşya nakliyelerinde firmamızdan aldığınız destek ile rahat bir nakil hizmeti almış olursunuz.
Türkiye’nin ilk parça eşya taşıma fim rması olma özelliği taşıyan firmamız, eşyalarınızı kendi öz mal reklam ve logolu araçlarıyla taşımaktadır. Atama işlemlerinde tam olarak taşeron kullanılmamaktadır.
Bizi başka firmalardan ayıran özelliğimiz, söz verdiğimiz sürede eşyalarınızı teslim almamız, paketlemeyi en son teknolojik ürünler ile gerçekleştirmemiz, konusunda deneyimli ve profesyonel personel çalıştırmamız ve yine söz verdiğimiz süre eşyalarınızı tarafınıza teslim etmemiz gelmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir