evden eve nakliyat
11 Kas 2014

Sultangazi Evden Eve Nakliyat’ı Tanıyalım

0 Yorum

Sultangazi evden eve nakliyat konusunda lider olan firmamız aynı zamanda kusursuz bir şekilde eşyalarınızı taşımaktadır. Özel ambalajlama ve paketlemenin yapılması ile beraber sık aralıklarla kalın battaniyeler ile kaplanmaktadır. Özel araç filosuyla sizlere hizmet veren firma aynı zamanda eşyalarınızın sökülme ve montaj işlemlerini de yapmaktadır.

Profesyonel eşya taşımacılığı hizmeti sunan firmamız ev taşıma yerine yuva taşıma hizmetini prensip olarak benimsemiştir. Eğitimli ve deneyimli kadrosu ile beraber hizmet vermekle beraber müşteri memnuniyetini de sunmaktadır. 20 yıldır profesyonel olarak hizmet sunan firma aynı zamanda İstanbul ilinin en iyi nakliyat firmalarındandır. Güçlü referansı ile hizmet veren Sultangazi evden eve nakliyat sektörde uluslararası standart ölçümlerine göre işlemlerini yapmaktadır. Türkiye genelinde nakliyat hizmeti sunmanın yanı sıra doğaya uygun hijyenik paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanmaktadır. Firmamızın değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermek için çalışmalar yapmakla beraber aynı zamana kolay ve güvenilir bir şekilde nakliyat işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ev taşıma işlemlerinin yanı sıra ofis, depo ve mağaza gibi nakliyat işlemlerini de gerçekleştiren firmamız aynı zamanda uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Profesyonel olarak ambalajlama işlemlerini yapan Sultangazi evden eve nakliyat aynı zamanda sektöre farklı bir boyut getirmiştir.

[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir