evden eve nakliyat
28 Ara 2014

Sultangazi Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

1 Yorum

Sultangazi evden eve nakliyat konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımıza beraber %100 müşteri memnuniyeti garantisinde taşıma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. 1990 yılından beri vermiş olduğumuz nakliyat hizmetinin yanı sıra piyasanın ilkleri arasında yer almaktadır. Nakliyat konusunda ağır olan eşyalarınızın tespitinin yapılması ile odalarının durumu kontrol edilir.

Evinizde yapılan incelemelerimizin ardından sizlere ön rapor hazırlayan firmamız ev durumunuza gör de araç filosu göndermektedir. Eski evinizdeki eşyalarınızın sökümünü yapan firma aynı zamanda yeni evinizde de montajlama işlemlerini gerçekleştirmektedir. İşimize bağlılığımız ile tanınan Sultangazi evden eve nakliyat müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır. Sizin istekleriniz doğrultusunda işlem yapmanın yanı sıra en ufak ayrıntıya kadar dikkat etmektedir. Bu bakımdan dolayı ev taşımadan ofis taşıma işlemlerine kadar bizlere iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Lider nakliyat firmamız ile artık eski taşınma sıkıntılarına son vermekle beraber tüm sorunlarını aklınızdan çıkarmanızı sağlamaktadır. Uzman ve eğitimli kadrosu ile hizmet veren Sultangazi evden eve nakliyat firması nakliyat konusundaki problemlerine kesin çözüm sunmakla sizleri de ofislerine beklemektedir. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızı referans kısmından inceleyebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi Oy Ver
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
[yukarı]
One Response to Sultangazi Nakliyat Evden Eve Taşımacılık
  1. Firma Sahibi ve personellerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
    Eşyalarımı çok ucuz ve çok kaliteli taşıdılar.


[yukarı]

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir